Pomoc

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez naszych Klientów. Jeśli jednak na liście brakuje rozwiązania Twojego problemu, skorzystaj z poniższego formularza lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Czy moją stronę mogą pozycjonować dwie firmy?

Niestety, niemożliwe jest pozycjonowanie przez dwie firmy jednocześnie.

Co oznacza sformułowanie "frazy do 2 milionów wyników wyszukiania"?

?Frazy do 2 milionów wyników wyszukiwania? to takie frazy, których konkurencja jest wielkości około 2 milinów stron i jest to fraza mało konkurencyjna.

Czy w wyniku Państwa działań strona może otrzymać filtr lub blokadę od Google?

Prowadzimy tylko pozycjonowanie zgodne ze standardami Google, dlatego nie ma możliwości blokady Państwa witryny.

Czy muszę podawać zmiany, które przeprowadzam na swojej stronie?

Wszystkie techniczne zmiany na stronie internetowej powinny być z nami konsultowane, ponieważ mogą one zachwiać proces pozycjonowania.

Co mam zrobić jeśli zapomniałem opłacić domenę na kolejny okres?

Należy jak najszybciej uiścić opłatę (trzeba liczyć się z tym, że domena będzie już dzierżawiona przez kogoś innego). Nawet jeżeli uda się przywrócić stronę, to wyniki pozycjonowania mogą się radykalnie zmienić na gorsze. Należy więc pilnować terminu płatności za domenę.

Pozycja strony radykalnie spadła. Dlaczego?

Zdarza się, że nagle strona na kilka dni ?wypada z rankingu? Google. Ma na to wpływ wiele czynników. Jeżeli nie były wykonywane żadne działania SEO, mogące doprowadzić do takiej sytuacji (działania innej firmy, działania na własną rękę), to należy przeczekać zmianę, ponieważ tego rodzaju wahania mają czasami miejsce. Najpóźniej po kilku dniach strona wraca na poprzednią, albo wyższą pozycję.

Jakie wyszukiwarki są najpowszechniejsze?

Najpopularniejsze są: Google, Onet, Wp, Yahoo.

Skąd mam wiedzieć jakie wyrażenia wpisują internauci, gdy szukają określonych produktów?

Specjaliści zatrudnieni w naszej firmie dysponują wiedzą i narzędziami służącymi do badania popularności określonych wyrażeń kluczowych w Internecie.

Czym są linki sponsorowane?

Linki sponsorowane są nowoczesną reklamą. To boxy płatne pojawiające się w wyszukiwarce Google po prawej stronie, gdy wpisze się określoną frazę.

Zamów darmową wycenę »